V dětství ji šikanovali a dnes ji označují dokonce jako tu nejošklivější ženu na světě. Ona se nevzdala a ukázala, jak je silná

Lizzie Velásquez byla jiná už od narození. Holčička vážila pouhých 1,2 kg a tvář měla také velmi odlišnou od ostatních dětí. V raném věku jí diagnostikovali Marfanův syndrom. Tato nemoc je charakterizována neschopností těla vytvářet nebo ukládat si svaly a tuk.

Kvůli nemoci nevidí na jedno oko a stárne mnohem rychleji než jeho vrstevníci.

Už od předškolního věku se jí vysmívali a říkali jí, že její tvář je „nechutná“. „Chvíli jsem si myslel, že jsou všichni jako já. Nevěděla jsem, že tomu tak vůbec není,“ řekla. Nejhorší vzpomínkou, kterou Lizzie na své dětství má, je když jí bylo 16 let, a někdo o ní bez jejího vědomí natočil video a zveřejnil ho na YouTube.

Miliony lidí ho viděli a ona dostala jméno Nejošklivější žena na Zemi, napsal news.com.au.

Reakce a komentáře viděla Lizzie i na internetových fórech. Pro 16letou dívku to byl obrovský šok.

Tato nenávist by mnoho jejích vrstevníků zasáhla velmi hluboko do srdce. Ona ale nebyla jako většina lidí. Podařilo se jí úspěšně vystudovat na Texaské univerzitě a stala se z ní úspěšná motivační řečnice, která napsala i vlastní knihu s názvem Buď krásný/a. V této knize čtenářům radí, jak se stát sebevědomým a vyrovnat se s šikanou, posměchem a kritikou.

Rozhodla se všem nepřátelům ukázat, jak silná je. Lizzie je dnes úspěšnou podnikatelkou, která má vlastní kanál YouTube s 860 000 sledujícími. Na Instagramu ji sleduje 741 000 lidí. Její odvaha, síla a úspěch je pro všechny obrovskou inspirací. Lizzie Velasquez se dodnes setkává s kritikou, předsudky či odsuzováním, ale i přesto si užívá každý den svého života s úsměvem na rtech. Má spoustu fanoušků a lidí, kteří jsou její oporou.

Sdílejte prosím tento článek o této odvážné ženě mezi své přátele!

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Tato malá holčička pomocí naslouchátka poprvé slyší hlas své milované maminky. Její reakce vás nás rozpláče

Tento pouze 5letý chlapeček zachránil svou malou sestřičku z hořícího domu. Vynesl ji oknem a když byla v bezpečí, vrátil se pro…