Tato maminka šla se svou dcerou nakupovat: Když se vraceli, za stěračem auta našli papírek na kterém bylo něco, co nečekala!

Představte si, že jedete s rodinou nakupovat, zaparkujete na parkovišti, jedete do obchodu, nakoupíte a šťastní se vrátíte zpět k vozidlu.

S vozidlem se však mezitím něco stalo.

Něco, co vám rozhodně znepříjemní den…

Něco takového se stalo jedné mamince s dcerou, které šli nakupovat. Když se vraceli ke svému autu na parkovišti, všimli si, že za stěračem leží nějaký dopis.

Přečetli si ho a byl velmi nepříjemný. Jednalo se o obyčejné nákupní centrum kousek od Melbourne v Austrálii. Vypadalo to na odkaz.

Po přečtení se začaly cítit velmi nepříjemně.

Na lístečku bylo totiž napsáno: „Zapomněli jste si invalidní vozík?“ Justine, matka, se znovu na lístek podívala a několikrát si ho znovu přečetla. Možná si myslíte, že si tento odkaz zasloužili, ale pravda je někde jinde.

Na těchto místech mohou parkovat lidé, kteří k tomu mají oprávnění. A právě Justine k tomu oprávnění měla. Už 6 let se bojuje s roztroušenou sklerózou. Každý den se s ní potýká a někdy je pro ni dost náročné udělat několik pohybů a zvládnout tak každodenní povinnosti, jako například v tento den.

Ve 35 letech jí byla tato nemoc diagnostikována. Postupně se jí začalo paralyzovat celé tělo a celý její život se zpomalil.

Děti se s tím musely vypořádat a život celé rodiny se změnil. Den nákupů byl právě jedním ze dnů, kdy se Justine cítila dobře a chtěla ho tak s dcerou pěkně strávit. Díky tomuto dopisu je však její život opět v troskách. Na svůj facebookový profil se k tomu vyjádřila a napsala:

„V den, kdy jsi mě uviděl, jsem měla konečně jeden z těch dobrých dní. Kráčela jsem s dcerou bez pomoci. Děkuji, že jsi to zničil. Dal jsi mi pocítit, že se na mě lidé dívají, přesně stejně, jak se cítím, když nemůžu správně chodit. Je mi špatně z lidí, jako jste vy.“ „Postižení nemusí vždy znamenat, že člověk musí být připoután na invalidní vozík,“ a dodává: „Štěstí pro tebe, jednoho dne na tom vozíku budu. Momentálně se zaměřuji na to, abych v září přišla na svatbu své nejlepší kamarádky po vlastních nohou a nemusela jsem být tlačena na vozíku. “

Justine pevně doufá, že člověk, který vzkaz psal, si přečte tento článek, aby věděl, co udělal.

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Tento bezdomovec našel a vrátil peněženku plnou peněz, přičemž sám měl v kapse pouhých 20 centů. To, co se stalo poté, mu úplně změnilo celý život!

Tato mladá, jen sedmnáctiletá maminka se rozhodla obětovat vlastní život za život svého nenarozeného dítěte. Udělala rozhodnutí, které by dokázal málokdo