Tatínek poprosil lidi na internetu o fotku své zesnulé dcerky bez hadiček. To, co pro něj udělali cizí lidé nás rozbrečelo

Nathal Steffel z Ohia, zoufalý tatínek, kterému zemřela jen šestitýdenní dcerka, si velmi přál, aby měl na památku její fotku, na které by byla holčička bez nemocničních hadiček. Chtěl si ji zapamatovat i jinak i spolu s její maminkou a sourozenci.

Svou prosbu o vyretušovanou fotografii dal na portál reddit a poprosil uživatele o laskavou pomoc. Za necelých pár hodin mu obratem přišly nádherné fotografie od cizích lidí, které ho dojaly.

Jeho prosba na sociální síti zněla takto:

„Moje dcerka zemřela po dlouhém boji v nemocnici. Jelikož byla celý život v nemocnici, neměli jsme žádnou její fotku, na které by byla bez všech těch hadiček. Může mi někdo odstranit z fotografie ty hadičky?“ prosil otec zesnulé holčičky.

Z množství fotek, které mu lidé poslali, byl otec neskutečně šťastný. Svou malou princezničku má tak navždy zvěčněnou.

„Byl jsem ohromen fotografiemi, které jsem obdržel,“ řekl. „Moje žena a já jsme byli tak vděční, že tolik lidí si udělalo čas ve svém vlastním životě a buď poslalo sympatický vzkaz soucitu, nebo úžasnou kresbu. Udělali jste nás neskutečně šťastnými. Děkujeme.“

Na fotografiích je vidět, že si na nich cizí lidé dali opravdu záležet. Dokonce někdo z nich malou holčičku i nakreslil.

Zdroj: Reddit.com

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Tento malý chlapeček si pamatuje celý svůj předchozí život. Skutečný příběh, ze kterého nás doslova mrazí…