Svému synkovi máma slíbila zmrzlinu, ale nedočkal se jí. Místo toho ho opustila a on udělal něco, co nikdo nečekal

Příběh tohoto chlapce začal docela nenápadně. Narodil se do úplné rodiny a měl matku i tatínka, kteří se o něj starali. Maminka byla doma, aby se mu mohla věnovat, a tatínek zastával vedoucí pozici.

Po nějaké době však ve firmě probíhala reorganizace a otec o své místo přišel. Brzy se mu sice podařilo najít nové zaměstnání, ale výše platu se mu výrazně snížila, na což žena nebyla dříve zvyklá.

Chvíli to snášela, ale brzy začaly hádky otec se s ní nakonec rozvedl, protože zjistil, že hledala štěstí v náručí jiného. Chlapec zůstal s ní.

Otec si brzy také našel novou partnerku a odstěhoval se na kraj města, do pěkné a tiché čtvrti. O kontakt se synem přišel, ale tomu příliš nechyběl, protože matka ho zpracovala tak, že si myslel, že rozpad rodiny je jen otcova vina.

Jednoho dne se chlapec probudil a matka na něj čekala s překvapením. Pojede se na výlet k moři!

Moc se těšil a chtěl si naplnit batůžek oblíbenými hračkami, ale to mu matka nedovolila s tím, že na místě, kam jdou, bude hraček hodně a mnoho dětí, se kterými si bude moci hrát. Jeli na nádraží, koupili lístky a po pár nádražích vystoupili.

Došli k jednomu domu a tam matka řekla synovi, aby na ni počkal, že mu zajde koupit zmrzlinu.

A tak chlapec čekal a čekal, ale matka se nevracela. Chtěl ji jít hledal, ale okolí vůbec neznal a bál se, že by se mohli minout. Po dlouhém čekání se nakonec natáhl na blízkou lavičku, usnul a probudil se až ráno.

Nejvíce ho zarazilo, že se probudil v neznámé posteli a voňavém povlečení a čekal, že se ve dveřích objeví matka. Když nikdo nešel, opatrně se vydal na výzvědy a v kuchyni ke svému obrovskému překvapení uviděl otce a neznámou ženu.

Oba ho vlídně přivítali a otec mu vysvětlil, že mu jeho maminka ráno volala, že má před domem syna, kterého mu tímto předává do péče.

Pro chlapce to byl samozřejmě nejprve šok, ale táta s novou přítelkyní mu vytvořili skutečné rodinné zázemí a za čas jí dokonce začal říkat mami.

Uplynulo mnoho let, a nakonec s podporou své nové rodiny vystudoval vysokou školu a získal dobré místo. Když se jednou vracel z práce, našel na schodech sedět ženu, která mu byla povědomá.

Řekla mu, že je jeho biologická matka, což ho velmi rozrušilo. Zavolal rodičům, ať přijdou a ti neváhali.

Cítil, že se musí rozhodnout a že je potřebuje mít na blízku.

Biologická matka s ním chtěla opět navázat přerušený kontakt, ale jizva byla příliš hluboká. Prohlásil, že má oba rodiče, kteří mu dali domov a lásku, a nikoho dalšího nepotřebuje.

A přestože měla jeho původní matka v očích slzy, nechal ji jít, protože už nevěřil, že by ho znovu nezklamala.

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Tato mladá, jen sedmnáctiletá maminka se rozhodla obětovat vlastní život za život svého nenarozeného dítěte. Udělala rozhodnutí, které by dokázal málokdo

Rodičům se narodilo dítě se dvěma tvářemi. Lékaři jim řekli, že mu nedávají žádnou šanci na přežití. Takhle dopadl