Při porodu se mladé mamince zastavilo srdíčko. Její manžel jí zašeptal tato 3 slova a stalo se něco, co nedokáží vysvětlit ani lékaři

Tento příběh je výjimečný, protože se jedná o něco, co nikdo nedokáže vysvětlit. Je to příběh rodiny, která se těšila na narození druhého dítěte. Přestože šlo však ze začátku vše hladce, postupně se to zvrhlo na noční můru.

Celé těhotenství mladé maminky Melanie Pritchardové proběhne hladce. Když nastal termín porodu, ona a její manžel se přesunuli do nemocnice, kde oba jen čekali, až přijde miminko na tento svět.

Už měli malého chlapce, Bradyho, teď chtěli mít jen malou holčičku a žít ve štěstí.

Ale tento den se rozhodně nic nevyvíjelo podle představ.

Zpočátku se v nemocnici všechno zdálo v pořádku. Melanie sice řekla, že se jí točí hlava a že se jí dělá nevolno, ale lékaři ji brali na lehkou váhu. Její nevolnost přisuzovali nervozitě a dále se tím nezabývali. Během vzrušeného očekávání kontrakce zesílily.

Její manžel najednou viděl, jak jeho ženě spadla hlava na stranu. Její srdeční tlak a tep okamžitě klesly na nulu a to is nenarozeným dítětem. Doug byl vyděšen k smrti, naštěstí byl ještě schopen běžet pro pomoc za lékaři. Všechno se událo strašně rychle a nikdo nedokázal vysvětlit, co se děje.

Lékařský tým okamžitě převezl ženu na operační sál. Přístroje nepřestaly upozorňovat na nízké životní funkce. Potom všechno ztichlo, pípání přestalo a její dech a tlukot srdce se úplně zastavily.

Doug viděl na tvářích lékařů, že jeho žena byla mrtvá. Lékaři chtěli alespoň zachránit plod. Nakonec se jim podařilo rychle porodit dítě císařským řezem, protože jinak by zemřelo v matčině klíně. Holčička Gabrielle byla zdravá.

Její maminka Melanie byla klinicky mrtvá po dobu 10 minut, za tu dobu byla 4krát uměle ventilována a resuscitována.

Lékaři už neviděli žádnou naději, věděli, že neexistuje šance na přežití. Doug se s ní musel rozloučit, lékaři mu na to dali nějaký čas. Melanie byla ve stavu kardiovaskulárního kolapsu.

S těžkým srdcem a uslzenýma očima přešel k posteli své ženy a řekl: „Miluji tě, zlato!“

Přátelé Melanie a Doug se shromáždili, aby se společně modlili za zdraví ženy, to bylo všechno, co jim zůstalo. Lékaři znovu vzali Melanii na operační sál, ukázalo se, že žena měla silné vnitřní krvácení.

Ztratila až 5 litrů krve. Naštěstí se lékařům podařilo zastavit krvácení. Skutečný zázrak se však stal po 24 hodinách – Melanie nabyla vědomí.

Když její manžel stál vedle lůžka, stalo se něco neuvěřitelného. Melanie najednou začala dýchat a mluvit. Byla zmatená. Začala se ptát: „Kde jsem? Kde je dítě? „Nikdo nemohl uvěřit tomu, co se stalo v tomto nemocničním pokoji. Lékaři říkají, že se stal zázrak.

Zotavení nebylo snadné, matka byla hospitalizována dalších 6 dní, ale v porovnání se skutečností, že lékaři neviděli již absolutně žádnou šanci na přežití, je to neuvěřitelný zázrak.

Dnes je Melanie zdravá matka, stejně jako její malá dcera.

Sdílejte tento krásný příběh, která přežila i přesto, že jí lékaři nedávali žádnou šanci! Je to zázrak!

Zdroj: redbookmag.com

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Doslova otřesné chování. Mateřská školka odmítla přijmout malou holčičku, kvůli jejímu vzhledu. Prý by děsila své vrstevníky

Neuvěřitelně silné spojení dvojčat. Objetí holčičky zachránilo její sestřičce život. Když to uviděli lékaři, nevěřili vlastním očím