Neuvěřitelně silné spojení dvojčat. Objetí holčičky zachránilo její sestřičce život. Když to uviděli lékaři, nevěřili vlastním očím

Od prvního okamžiku svého života žijí dvojčata ve vztahu a je běžné, že si vytvoří speciální, hluboké pouto, kterému ostatní jen těžko rozumějí.

Opakovaně bylo prokázáno, že mezi dvojčaty existuje spojení na úrovni, kterou věda nemůže vysvětlit. Cítí se navzájem na dálku a vědí, kdy je jeden z nich nemocný nebo je v nebezpečí. Jeden takový případ se stal ve Spojených státech.

Dvojčata se narodila předčasně. Každé z nich po narození vážilo přibližně 1 kg. Byly umístěny do různých inkubátorů, aby se zabránilo možné infekci. V prvních dnech bylo jedno z dětí zdravotně v pořádku, avšak to druhé bylo v kritickém stavu. Těžko dýchalo a mělo problémy se srdíčkem.

Holčička v kritickém stavu plakala tak, až začala modrat. Rodiče nevěděli, jak pomoci, sužoval jejich smutek a strach o vlastní dítě. Když se stav jednoho z dvojčat zhoršil ještě víc, sestřička se rozhodla najít jiný způsob, jak miminku pomoci.

Tato metoda se již dlouho používá v evropských zemích, ale ve Spojených státech se prakticky nepoužívá. Žena přenesla zdravou holčičku k její sestře do inkubátoru.

A pak se stal zázrak. Nemocná holčička se přitulila ke své sestře a začala se uklidňovat. Hladina kyslíku se jí stabilizovala. Ale to nejdůležitější bylo před námi. Zdravá dívka objala svou nemocnou sestru a teplota nemocné holčičky se po krátké době vyrovnala a její srdce začalo normálně fungovat.

Bylo to záchranné objetí. Lékaři a zdravotníci nemohli uvěřit svým očím.

Šťastná matka a její dvě dcery byly po pár týdnech propuštěny z nemocnice.

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Při porodu se mladé mamince zastavilo srdíčko. Její manžel jí zašeptal tato 3 slova a stalo se něco, co nedokáží vysvětlit ani lékaři

Tato malá holčička vážila jen 500 gramů. Její život visel doslova na vlásku. Potom ji jeden z lékařů vložil do igelitky