Jako šestiletou ji rodiče dali do dětského domova. Když však vyrostla, adoptovala si tuto holčičku z téhož sirotčince, ve kterém vyrůstala

Až do šesti let vyrůstala holčička jménem Anna v obyčejné rodině se svými rodiči. Ale jednoho dne se její život změnil. Jednou ji přišla vyzvednout ze školky její teta, místo její maminky. Když přišli domů, otec jí řekl, že její matka odešla, a on ji nedokáže vychovávat sám… Proto musí jít do jiného domova, kde se o ni postarají.

Plakala a prosila svého otce, aby ji neopouštěl, slíbila, že bude tou nejlepší dcerkou… Nepomohlo.

Následující den ji otec odvezl do sirotčince a řekl jí, že se po ni určitě vrátí, ale chvilku to potrvá. V domově bylo mnoho stejně opuštěných dětí. Anna nerozuměla, kam a proč matka odešla, proč se ocitla tam, kde je, proč se o ni její tatínek už nechce starat.

Zpočátku otec dceru navštěvoval, ale po čase přestal přicházet.

Dívka neztrácela naději, že ji otec odveze domů, ale nestalo se tak. Teprve když jí bylo patnáct let, uvědomila si, že už se po ni nevrátí…

Jednoho dne chlapec stejného věku jako ona přišel do jejich dětského domova. Jeho rodiče zemřeli při hrozné autonehodě. Chlapec byl ve stresu ze ztráty blízkých, nekomunikoval s nikým, byl uzavřen. Okamžitě si ho oblíbila, a proto se ho všemožně snažila utěšit. Postupem času se Ivan začal otevírat a začal komunikovat s ostatními dětmi, zejména s Annou. Takže mezi nimi vznikly city, dětské, ale skutečné a upřímné.

Když vystudovali střední školu a museli opustit dětský domov, rozhodli se spolu pronajmout si být a začít spolu žít. Přece jen to ve dvou jde snáze. Oba při zaměstnání studovali externě na vysoké školy a docela se jim dařilo.

Po letech těžké dřiny se jim podařilo vystudovat s vyznamenáním a na červený diplom! Začali se bavit o založení si vlastní rodiny. Vzali se a snažili se o miminko, bohužel se Anne nedařilo delší dobu otěhotnět. A jednou, jako obvykle, nakoupili dárky a sladkosti a šli navštívit děti do svého bývalého dětského domova. Tentokrát k nim vyběhla malá asi 3letá holčička se slovy: „Mami, tati! Věděla jsem, že si pro mě přijdete! Čekala jsem na vás! „

Po odchodu a celou cestu domů manželé mysleli na tuto holčičku. A následující den se ji jednomyslně rozhodli adoptovat.

A o tři měsíce později se stali rodiči tříleté Darinky. A brzy se stal zázrak: Anna otěhotněla. Malá Darinka je velmi šťastná, že je starší sestřičkou svého sourozence.

Zdroj: storyfox.ru

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Petr (38): Pozval dívku do nóbl restaurace, aby ji okouzlil. Že to dopadne takhle, by naprosto nikdo nečekal

Tato malá holčička pomocí naslouchátka poprvé slyší hlas své milované maminky. Její reakce vás nás rozpláče