Cizí babička zachránila moji dcerku, která spadla do ledového rybníka. Když mi vyprávěla svůj příběh, rozhodla jsem se jí okamžitě pomoci

Jmenuji se Angelina. Jsem vdaná as manželem máme malou dceru. Jednou na podzim jsem byla s dcerou v parku. Zavolal mi kamarád a já dceru na chvíli ztratila z dohledu. V tu chvíli moje dítě spadlo do rybníka se studenou vodou.

Několik vteřin jsem ani nechápala, co se stalo, a pak jsem se okamžitě vrhla za ní. Ale předběhla mě babička, která seděla na lavičce kousek od nás. Tato žena se odvážně vrhla do studené vody a zachránila mou holčičku.

Nevěděla jsem, jak jí poděkovat. Přemluvila jsem ji, aby šla se mnou osušit se a na teplý čaj, bývali jsme kousek od parku. Starší žena se jmenovala Tatiana. Budu jí vděčná celý život za záchranu mého dítěte. Ženě jsem dala suché oblečení na převlečení a uvařila jsem čaj.

Paní Táňa mi vyprávěla svůj smutný příběh.

Ukázalo se, že ji podvedla vlastní dcera a nyní žije na ulici. Dcera se vdala a promluvila matku, aby prodala svůj byt. Za ty peníze se měly koupit dva menší byty, jeden pro babičku Táň a druhý pro dceřinou rodinu.

Dcera ale podvedla vlastní matku as manželem utekla a všechny peníze si vzala. Teta Táňa nyní bydlí na ulici. Vedle teplárny. A v parku sbírá vratné láhve. Tak přežívá. Byla jsem z toho v šoku. Nemůžu uvěřit, že by to dcera mohla udělat vlastní matce.

Nabídla jsem tetě, aby u nás zůstala. Když přišel můj manžel domů, všechno jsem mu převyprávěla. Hrozně mi nadával, že jsem nesledovala naši dceru. Ale byl upřímně vděčný tetě Tánové za záchranu našeho dítěte. Souhlasila, že u nás babička může zůstat.

Ale ona nás nechtěla obtěžovat. Zůstala jen na pár dní a my jsme jí pomohli najít práci na poloviční úvazek a slušné ubytování pro seniory. Navštěvujeme se a jí se tam opravdu líbí. Moje dcerka ji volá babička a mají spolu krásný vztah.

zdroj: dobrespravy.eu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

What do you think?

Muž si koupil starou lednici z druhé ruky a našel v ní v přepočtu skoro až 80 000 eur! Státu musí dát z nálezného podíl

Doslova otřesné chování. Mateřská školka odmítla přijmout malou holčičku, kvůli jejímu vzhledu. Prý by děsila své vrstevníky